ATAŞEHİR TEMİZLİK ŞİRKETLERİ

Ataşehir ev temizliği Hizmeti

Düşünün ki; eşiniz çalışıyor siz de çalışıyorsunuz, bir de çocuğunuz var, akşam eve geldiğiniz de zaten yorgun ve bitkin olacaksınız. Ev temizliği için tek zamanınız hafta sonları olacak, zaten az olan tatilinizi ev temizliğine ayırmak mı? Yoksa ailenize veya kendinize vakit harcamak mı?

ev-temizligi-istanbul

ev-temizligi-istanbul

Böyle meşgul ailelerin kurtarıcısı artık Temizevim Temizlik şirketleri, bu şirketlerden bir tanesi olarak Ataşehir’de de hizmet vermekteyiz. Bütçe dostu hizmet anlayışımız ve güvenilirliğimizle Ataşehir’deki öncü firmalardan bir tanesiyiz. Hem malzeme, hem de personel kalitemizle en yüksek standartlarda hizmet vermekteyiz. 2009 yılından günümüze 10 yıldır her gün kendimizi geliştirdik. Ev veya ofisinizdeki en ufak köşelerdeki kirliliği veya tozu bile temizleyerek yüksek bir hijyen sağlıyoruz. Eşyalarınıza zarar gelmeyeceğini garanti ediyoruz. Temiz evim bünyesin de evinizi en hızlı şekilde temizleyip, sizlere teslim ediyoruz. Donanımızın yıllar boyu her gün geliştirerek değiştirdik, profesyonelliğimizi her daim geliştirdik. Ancak 10 yıl boyunca tek bir şey değişmedi oda müşteriye verdiğimiz önem her daim müşteri memnuniyetini ön planda tuttuk. Müşterilerimizin memnun olması için her zaman onların görüş ve önerilerini ön planda tutarak sizlerle olumlu bir ilişki kurduk. Çocuklarınızın büyüdüğü alanın hijyenik olması için hizmet kalitemizi en yüksek standarda çıkardık.

Ataşehir’de Kalıcı Temizlik hizmeti

Her eve elbette misafir gelir, fakat evi temizleyecek vaktiniz olmazsa eviniz hijyenik olmaz bu sebepten misafirleriniz rahatız olabilir, biz bu durumların önüne geçerek misafirlerim bile kıskanacağı bir hijyen ortaya çıkarıyoruz.

Veya vaktiniz varsa bile kendiniz evinizi temizlediğiniz de maalesef detaylı bir temizlik yapamazsınız. En azından ayda 1 defa bile olsa temizlik firmamızı çağırarak sevdiklerinizin ve sizin hijyenik bir ortamda yaşamasını sağlayıp, bakterilerden daha az etkilenmesini sağlayabilirsiniz.

Her ne durum olursa olsun müşteri haklarını güvence altına alan temizevim  Ataşehir Temizlik şirketleri evim firmamız yüksek standartta ve en ücra köşelere kadar ulaşan temizliği yapmaktadır. Bizi arayın, gelelim ve temizliğinizi halledelim.

 

 


0 yorum

Bir cevap yazın

Tıkla Ara