AVCILAR TEMİZLİK ŞİRKETLERİ

Neden Avcılar Temizlik Şirketleri?

1 – Ekonomik Sebepler

Avcılar Temizlik şirketleri ni tanıtmadan önce neden temizlik firmalarını kullanmamız gerektiğini kısaca özetleyelim. Öncelikle ekonomik faydaları var, temizlik şirketleri tamamen bütçe dostudurlar.  Gündelik bir temizlikçi sizden hem gün olarak para alır hem bir periyodik düzeni yoktur hem de temizlik kalitesi  ve profesyonellik oldukça düşüktür. Çocuklarınızın yaşadığı evinizi, müşterilerinizin geldiği ofisinizi veya başka bir mekanı profesyonellikten uzak bir bireysel temizlikçiye emanet edemezsiniz.

2 – Gelişmiş Temizlik Teçhizatları

Bir diğer nedense kullanılan araçların daha donanımlı olmasıdır. Bireysel temizlik hizmeti veren bir kişiyle kurumsal firma olarak temizlik hizmeti veren firmanın araç donanımları arasında fark olacaktır. Tahmin edileceği gibi bireysel temizlik hizmetlerinde sayıca daha az ve  daha düşük  donanımlı araçlar kullanılır. Ayrıca bazı bireysel temizlikçiler malzemeleri temin etmemekle beraber müşteriden talep etmektedirler. Kurumsal şirketler de ise asla böyle bir problemle karşılaşılmamaktadır.

Mekan Sınırlaması, evet bir diğer nedense şirketlerin bireysele göre daha zorlu ve geniş mekanlarda da iş yapabilmesi Temizlik şirketleri, evler yanında bina camları temizliği, asansör temizliği, inşaat Sonrası temizlik ‘leri ya da diğer zor alanların temizliği için başvuru yapılabilen bir işletmedir. Bireysel temizliklerde sınırlı başvuru yapılabilir. Kurumsal açıdan daha kapsamlı bir temizlik gerektiğinde buna şirketlerle yanıt bulunabilir.

3- Düzenli Ve kalıcı Temizlik Hizmeti

Neden temizlik şirketlerine ihtiyaç duymaktayız? Birkaç örnekle size bunu açıklamak isteriz; örneğin üniversite okuyorsunuz ve arkadaşlarınızla bir eve çıktınız. Dersleriniz o kadar yoğun ki temizliğe ve hijyene gereken önemi veremiyorsunuz. Arkadaşlarınızla ortak para toplayıp aylık temizliğinizi kolayca yaptırabilirsiniz bu şirketlere. Veya eşinizle beraber ikiniz de çalışıyorsunuz. Bu sebepten eve vakit ayıramıyorsunuz diyelim, çocuğunuzun büyüyeceği ortamın temiz olmasını isterseniz elbette ama buna vaktiniz yoksa bir firma ile anlaşıp periyodik ve düzenli olarak evinizi temizletebilirsiniz. Temizlik şirketi çeşitleri o kadar fazladır ki her ihtiyacınıza göre temizlik hizmetini her yerde bulabilirsiniz…

Sistemli çalışma, profesyonellik, garanti hizmet gibi birçok konuda avantajlı olan Temizlik şirketleri kesinlikle tercih de önce gelmelidir. Şimdi gelelim Avcılar Temizlik şirketlerine;

Temiz Evim: Uzman kadrosu, son teknolojiyi takip etmesi ve uygun fiyatlarıyla Zeynep temizlik kesinlikle önerebileceğimiz sertifikalı bir şirkettir. Planlı çalışma sistemi ve memnuniyet garantisi ile Avcılar semtindeki güvenilir şirketlerin başında gelmektedir.

Vizyon:

Temiz evim  Avcılar Temizlik Şirketi olarak günümüze, temizlik sektöründe hizmet vermekteyiz. Emeğin yoğun olduğu temizlik sektörü, standartların ve kalitenin sağlanmasının da zor olduğu bir sektördür.

Temizlik işlerinde bizim için en büyük unsur insandır, kalitemizi yeterli bulmayarak siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçları ve taleplerine göre her geçen gün kalitemizi artırmaktayız. Temizlik sektörüne girdiğimiz ilk günden itibaren, işimiz de en iyisi olmayı amaçladık, bu bağlamda uzman personeller yetiştirdik, ofis temizliğinden, dış cephe cam temizliğine, ev temizliği hastane temizliğine, inşaat sonrası temizliğe kadar birçok alanda hizmet vermekteyiz.

Kurumsal işletmelerin asli ve kısmi olarak temizlik hizmetlerini yerine getirmekteyiz. Temizlik şirketlerinin asli görevi, en iyi hizmeti ekonomik olarak sağlamaktır. Bizde her gün müşterinin bütçesini yormayacak fiyatlarla kaliteli temizlik hizmeti veriyoruz. Bunun bilincinde olarak, değişen rekabet koşullarına ve ihtiyaçlara göre kendimizi yenilemeyi prensip haline getirdik. Kalitemizi her geçen gün artırmak, en büyük hedefimiz.. Teknolojinin her geçen gün gelişmesi her alanda olduğu gibi temizlik sektörünü de olumlu etkilemiştir, insan gücünün daha az kullanılması ve daha kaliteli temizlik hizmetlerinin sağlanması için makine parkurumuzu her sene yeniliyoruz. Profesyonel donanımımızla, en yüksek kaliteyi, memnuniyeti ve profesyonelliği hedefliyoruz.

İş yerlerinizde, kullandığımız temizlik ürünleri seçkin firmaların ürünleri olup, sizlerin sağlığına önem veriyoruz.


0 yorum

Bir cevap yazın

Tıkla Ara