ev temizliği ofis temizliği hizmeti

Temizlik şirketleri arasında 10 yılı aşan tecrübesiyle, müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi amaçlayan temizevim.com, profesyonel yönetim kadrosu ve işinde uzman ekipleri ile ev temizliği konusunda size bütün bildiklerinizi unutturacak.

Yılların verdiği deneyim ve sayısız temizlik hizmeti ile farklı alanlarda ki temizlik ihtiyaçlarına, bugüne kadar en kaliteli şekilde cevap verdik. Kurulduğumuz günden bu yana prensiplerimizden ödün vermeden müşteri memnuniyetini ilk prensibimiz olarak benimsedik.

Hizmet verdiğimiz; ev, ofis ve kurumsal müşterilerimizin isteklerini karşılamak ve istenilen hizmeti sorunsuz sunmaya özen göstererek, müşterilerimiz için seçkin bir temizlik şirketi olma yolunda emin adımlarla yürümeye devam ediyoruz.

ev temizliği ofis temizliği hizmeti

Temizevim.com, farklı istekler ve farklı alanlarda temizlik hizmetini profesyonel ekibi ile birlikte gerçekleştirmektedir.

 

Verdiğimiz hizmetler;

 

Cam temizliği, banyo temizliği, mutfak temizliği, zemin temizliği ve genel temizlik olmak üzere evin her yerine, kapsamlı ve etkin bir şekilde yapılan temizlik hizmetimizdir. Kullanılan temizlik materyalleri, kaliteli, doğaya, çevreye ve insana zararsız malzemelerden özellikle seçilmektedir.

 

  • Ofis Temizliği

Gününüzün büyük bölümünü geçirdiğiniz çalışma alanlarınız için farklı temizlik çözümlerini, hızlı ve etkili bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. İşlerinizi aksatmayacak şekilde, ofisiniz için uygun olan herhangi bir gün belirleyerek, konusunda uzman ekibimizin titiz ve kaliteli ofis temizliği hizmetini siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

 

  • Kurumsal Temizlik

Temizevim.com, İstanbul’da birçok kurumsal firmanın temizlik hizmetini periyodik olarak gerçekleştirmektedir. Kurumsal temizlik hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

  • Dış Cephe Temizliği (Plazalar ve Gökdelenler)

Plaza ve gökdelenlerin ihtişamını gözler önüne seren dış cephe temizlik hizmetini, konusunda uzman personelimiz aracılığıyla gerçekleştiriyoruz.

 

  • İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaatı yeni bitmiş her türlü (Ev, Ofis, Kurumsal İşyeri vs.) kullanım ortamı için inşaat sonrası temizlik hizmetini farklı ekipman ve temizlik materyallerimizle gerçekleştiriyoruz.

 

Kullanılan bütün ekipman ve malzemeler, uzman ekibimizin titiz araştırmaları sonucunda verilen hizmete özel olarak seçilmiştir. Verdiğimiz her hizmete göre farklı temizlik materyalleri uygulanan yerlerde en iyi sonucu almak ilk hedefimizdir. Özellikle ev temizliği için kullanılan temizlik ekipmanları ve materyalleri konusunda ki hassasiyetimiz, müşterilerimizin hassasiyetlerini karşılamak üzere kuruludur.

Bizim diğer Temizlik şirketleri ile farkımız; titizlik, hijyen ve sağlık konuları bizim için her şeyden önemlidir. Müşteri memnuniyeti parolamızla sayısız müşteriye hizmet vermenin gururunu yaşıyor, kaliteli hizmet anlayışıyla sizleri buluşturmak üzere temizevim.com’a bekliyoruz.

Tıkla Ara