Hakkımızda

Kurumsal temizlik hizmetleri Sunmak üzere kurulan firmamız sektörde Türkiye’nin en büyük temizlik şirketleri  içinde yer alan hizmet anlayışına kalite katmayı vizyon edinerek iş yaşam hayatına başlamıştır.Tek seferlik değil işimiz gerektiği özeni göstererek müşterilerimize yüzdeyüz Memnuniyet sağlamayı hedeflemekteyiz.Genç kadromuz ile çevreci hizmet kalite anlayışımızla temizlik şirketleri arasında fark yaratmayı amaç edinmekteyiz. Gelişem değişen Teknolojik yenilikleri takip ederek temizlik sektöründeki gelişmeleri anında hizmet portföyümüze eklemeye özen göstermekteyiz.
Temizevim Temizlik Konusundaki birikimlerini sizlere sunmak için heyacanla beklemektedir. Konusunda Uzman temizlik personellerimizle sizlere daha hizmet vermek adına kaliteli hizmet sunmaya çalışmaktayız her bütçeye uygun ve her kurumun ihtiyaçlarına yönelik olarak sektören hizmetlerimizi görüş alışverişi ile harmanlayarak her firmaya özel ve her temizliğe farklı çözümler sunmaktayız.online iletişim sayesinde hızlı temizlik fiyat bilgisi alabilmekte sağlam alt yapımız ile sorunlarınıza hemen çözüm üretebilmekteyiz.

Online Temizlik Hizmeti ve Temizlik Fiyat Bilgisi

Günümüzün en değerli Kıymetlerinden birisi de zaman.firmamız özgün temizlik web sitesi tasarımıyla hızlı fiyat bilgisi ve hızlı temizlik siparişi oluşturabilirsiniz.müşteri temsilcimiz veya yetkililerimiz sizlerin sorularına cevap vermek üzere ilitişim kanallarımızın başında beklemektedir.artmaktadır. İnternet kullanıcılarının temizlik hizmeti almak veya temizlik fiyat bilgisi edinmek bu kadar kolay bunun dışında telefonla da arayarak ta temizlik rezarvasyon oluşturabilirisiniz..
Temizlik işini seviyoruz.

Hizmet Yapımız

Hergün Büyüyen kadromuz ile Kurumsal Temizlik Yapmak Üzere Mesleki Eğitilerini almış İş Güvenliği Ve iş sağlığı konusunda Temizlik Eğitimleri tamamlamış kadromuzun yanı sıra. Ev hizmetleri yapmak üzerede genç dinamik ikinci bir ev temizliği personel kadromuz yer almaktadır. Tüm sağlık ve Eğitimlerini tamamlamış personel kadromuz güvenle hizmet almanızı sağlamak üzere çalışmajtadır.Temizlik Esnasında Güvenlik Eldivenleri Koruyucu Bolyolar temizlik ekipmanları çevre konrol ekipmanları personelimizin yanıda her zaman bulunmatadır.Her kadromuz için bir adet yönetici birim amiri ile sözleşme personel sorumluğuna verilmektedir. herhangibir sorunda temizlik personeli teminini temizlik yöneticilerimiz tarafında çözüme ulaştırlmaktadır. Herhangibir hizmet aksaklığına müsade etmeden hizmetimiz devam edecektir.

Tıkla Ara