Halı yıkama

Temizevim temizlik şirketine hoş geldiniz. Evde Temizlik hizmetlerimiz arasında yer alan halı yıkama işlemleri günlük temizleme yapıldıktan sonra hizmetinize hazır hale getirilmektedir. Son teknoloji ekipmanlarımızla hizmet vermekteyiz.
Beylikdüzü temizlik şirketleri
arasında hizmet sunulmaktadır. Her türlü halı koltuk yıkama perde temizliği gibi hususlarda temizlik hizmeti alabilirsiniz. Firmamız 10 yıllık temizlik tecrübesi ile sizlerin yanında .halılarınızı kir toz ve pislikten arındırarak tertemiz hale getiriyoruz. Sizlerle birlik kalıcı hijyen sağlamaktayız. Ev temizliği ile birlikte evlerinizdeki halıları yıkanabilir halı temizliğini yaptırabilir ve de Halılarınızı temizletebilirsiniz.
Halı temizliği için uykun deterjan ve temizlik malzemelerini ister kendiniz istersen izde firmamız aracılığıyla temin edebilirsiniz. Bu hususta müşterilerimizi tercihleri doğrultusun temizlik hizmeti sunulmaktadır. Halılarınıza zarar vermeden personelimiz yerinde temizlik yapmaktadır. Bu esnada halılarını alıp götürme taşıma ve bekleme gibi zaman alıcı durumları beklemiyorsunuz. Halı yıkama firmaları gibi zamanı uzatmadan evinizde temizliyoruz. Evde halı yıkama fiyatları için Teklif al butonuna tıklayarak veya Web sitemizde yer alan telefon numaralarında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Nasıl çalışıyoruz ?

 

Halı kenarları halı lekeleri çıkmayan boya ve benzeri izler temizliği konusunda profesyonel kadromuzla Halı yıkama yapmaktayız. Memnun kalacağınızı düşündüğümüz bu hizmetimizden sipariş oluşturarak hemen faydalanabilirsiniz. Ev temizliği ‘neyeni bir bakış açısı kazandıran temizevim temizlik şirketi temizlik ihtiyaçlarınız doğrultusunda yeni çözümler üretmekte hızlı ve güvenilir temizlik hizmeti alabilirsiniz. Halılarınızın Renklerine desenlerine kumaşının veya ipliğinin kalitesini bir sorun gelmemesi için önce ılık suda halı yumuşatılarak ön yıkama yapılmakta daha sonra detaylı temizlik işlemi için hazırlanan suyla iyice temizlenmekte bu temizlik işlemleri halı yıkama makinesiyle yapıldıktan sonra elle daha detaylı temizlik yapılmakta tüm alanlarımız kontrol edilip göz yordamıyla temiz olup olmadığına bakılır bu bakımdan çıkmayan lekelerin çıkartılması hususunda en detaylı temizlik hizmetini sunmuş oluyoruz. Evlerimizin her köşesinde yer alan halıların bu şeklide temizlenmesi sizlerde istiyorsanız firmamızla iletişime geçmeyi unutmayın
Kategoriler: Hizmetlerimiz

0 yorum

Bir cevap yazın

Tıkla Ara