Ofis temizliği

ofis temizliği

ofis temizliği

Temizlik söz konusu olduğunda hem evlerde hem iş yerlerinde mükemmel bir sonuç elde edinmek istenir ve bunun için de profesyonel ekipler tarafından yapılan temizlik ile doğru sonuçlar alınması daha doğru olacaktır. Ofis temizliği için işini bile uzman kişilerden yardım alarak kısa zamanda mükemmel sonuçlar almanız mümkündür. Ofis boyutları ne olursa olsun temizlik şirketleri tarafından alınan yardım ile en küçük detaylar bile temizlenerek verimli sonuçlar almanıza yardımcı olacak temizlik şirketleri bulunmaktadır.

Ofis temizliğinin Aşamaları

Piyasada ki Bütün Temizlik şirketleri sizlere sen uygun olan temizlik yöntemini seçerek işlerini yapmaktadır. Temizlik günlük, haftalık ve aylık temizlik olarak bir çok kısımda değerlendirilebilir. Günlük ofis temizliği söz konusu olduğunda uzman ekipler tarafından en sağlıklı sonucun alınması için çaba sarf edilir. Profesyonel ekipler tarafından günlük ofis temizliği kısa zamanda yapılır ve sonuçtan hizmet alan taraf memnun kalır.B Temizevim temizlik firması olarak bizlere görevler düşmektedir bunlar ;

  • Genel Ofis İçi Temizlik

Ofis temizliği söz konusu olduğun da işi profesyonel bir ekibe bırakmak her zaman en doğru tercihtir. Temizlik şirketleri günlük ofis temizliğini şu şekilde yapmaya başlarlar, öncelikle çöp kutuları kontrolü ile işe başlayan temizlik şirketleri çöplerin boşaltılması ile ofis temizliği işine başlarlar. Çöp kutularının boşaltılmasından sonra yer yani zemin temizliğine başlarlar. Zemin temizliği ofis temizliği için vazgeçilmez bir ögedir. Zeminin parke ya da mermer bunlardan veya başka bir zemin tercihinden üretilmiş olması göz önüne alınarak en doğru sonuç alınabilecek temizlik kimyası yani deterjan kullanılır. Ve zemin yem yüzeysel hem derinlemesine bir şekilde gelişen teknolojik temizlik makineleri kullanılarak temizlenir.

  • Kalıcı Temizlik Cilalama Silme Ve parlatma işlemleri

Zemin temizliğinden sonra temizlik şirketleri ofis temizliği için pencere silme pencere kenarı silme işlemine başlarlar. Pencerelerin silinmesi ile ofis temizliği kendini göstermeye başlar. Temiz camlar için kullanılan mikrofiber bezler ve en kaliteli temizlik ürünleri kullanılır. Temizlenen camlar kaliteli temizliğin bir göstergesidir. Pencere temizliğinden sonra ofiste bulunan iç ve dış kapıların temizliği yapılır temizlik şirketleri tarafından. Kullanılan kaliteli ürünlerle iç ve dış kapıların tozu alınır lekeler temizlenir. Dezenfaktan maddelerin kullanımı ile yapılan kapı temizliği ile ofis temizliği temizlik şirketleri tarafından kısa zaman da mükemmel sonuçlar alınarak sonuçlanır.

Zemin temizliği yapılırken zeminde halı ve benzeri bir şey var ise temizlik şirketleri tarafından uzman ekiplerin kullandığı güçlü vakumlu süpürgeler ile temizlik yapılır. Halılar da ki toz ve lekelerden bu makineler sayesinde kurtulunur ve daha ferah ve temiz bir görünüm elde edilir. Kullanılan Kaliteli kimyasal deterjanlar sayesinde iz ve lekelerden kurtulan halıların kokusu da ofise ferahlık verecek şekilde temizlenir.

Halı, zemin, pencere ve kapı gibi ana temizlik alanlarının temizlenmesinin ardından mobilyaların temizliğine başlanır. Ofiste bulunan mobilyalar masa, sandalye, oturma grubu, duvarda ki tablolar ve dolap gibi eşyaların temizliğine başlanır. Leke ve tozlardan yapılan profesyonel temizlik sayesinde zararsız olarak kurtulunur. Mobilyaların tozu iz bırakmayan deterjan ve bezler kullanılarak mükemmel bir şekilde temizlenir. Varsa lekeler mobilyalara zarar vermeden çıkarılır.

Mobilya temizliğinden sonra elektronik cihazların temizlenmesine sıra gelir uzman ekipler kuru toz ve iz bırakmayan mikrofiber bezler ile elektronik cihazların temizliği yapılır. Masa üzerinde bulunan evrakların dosyaların tozu alınır ancak ekipler asla bu masa düzenini değiştirmez ve herhangi bir şeyi atmazlar böylelikle nasıl bırakıldıysa aynı şekilde eşyalar yerinde kalır tek farkla temiz olarak.

Ofiste tuvalet ve lavabo var ise temizlik şirketi en son olarak buraya gelerek temizliğe başlarlar. Güçlü deterjanlar ile en hijyenik temizlik sağlanır.

 

Bütün bu ofis temizliği yapılırken temizlik şirketleri çalışanları mutlaka uygun temizlik kıyafetleri giyerler ve eldiven bone kullanmadan işe başlamazlar. Sizlere daha verimli bir temizlik sunmak için en verimli ve en kaliteli ürünleri kullanarak kalıcı ve kaliteli temizliği sizler için sağlarlar.

Kategoriler: Hizmetlerimiz

0 yorum

Bir cevap yazın

Tıkla Ara