Bir ofisin temizliği, bir evin temizliğine göre daha fazla özen gösterilmesi gereken yaşam alanlarından dır. Ofis temizlik aşamaları  belirli temizlik detaylarını içinde barındırmak ta ve kurallar çerçevesin de yapılması gerekmektedir.

 

Temizlenecek Ofise girmeden önce iş yeri sorumlularıyla bilgi alışverişinde bulunarak temizlenecek ofis hakkında detaylı bilgi toplanır

Ofis sorumluları ile temizlenecek alan hakkında detaylı bilgi alınarak hangi alanların temizliğine özen gösterilmesi gerektiği, nelere dokunulmaması veya yerinden dahi oynatılmaması gerektiği gibi konularda bilgi alışverişi yapılması gerekmektedir. Bu husus Müşteri memnuniyet için gereklidir.

Bu bilgi alışverişinde, tozların alınması yerlerin masaların ve camların silinmesi gibi hususlarda temizlik firmasına tüm bilgilerin verilmesi gerekir. Temizevim temizlik firması bu detayları öğrendikten sonra ofis temizlik aşamaları aşamalarını ve iş akış şemalarını detaylı bir şekilde müşteriye detaylı olarak anlatılarak ortalama bitiş süresi ve diğer işlerin aksatılmaması yönünde ne gibi önlemler alınacağı hususlarında detaylı bir iş planı hazırlanarak müşteriye sunulur.

 

Bu Konuların yanı sıra temizevim olarak ofis temizliğinde zarar görebileceğini düşünülen elektronik ve diğer ofis malzemelerin kırılmaması zarar görememesi adına ortadan kardırılmasını toplanması hususlarında bilgilendirmeler de bulunarak ofis temizlik hizmetin de temizevim kaynaklı sebeplerden kaynaklı tüm zararları en aza indirmeye çalışmaktadır.

Tüm işlemleri titizlikle ilerlettikten sonra kalıcı bir temizlik yapmamız için artık hiçbir endişe yer kalmadan  pozitif çalışma ortamları hazırlamaktayız.

Ofis temizliği Neden Aşamalardan Oluşur ?

Temizevim ofis temizlik aşamalarını adım adım tamamlarken önceki temizlik hizmetlerinden oluşturduğumuz bilgi ve tecrübe havuzundan müşterilerimize en yeterli ofis temizlik hizmetini sağlamaktayız. Ofislerin temizlik hizmetimizden yararlanmak isteyen müşterilerimiz web sitemize giriş yaptıktan sonra en üstte yer alan teklif al bölümüne tıklayarak Teklif formlarını oluşturduktan sonra teklif al butonuna tıklayarak iki ile dört saat arasında tekliflerini temizevim temiz evimden alabilirler. Teklif formlarında yer alan teklifin ne şekilde verileceği hususunda yer alan seçeneklerden biri telefonla aransın veya whatsapp üzerinden dönüş yapılsın şeklindeki seçeneklerden birini seçerek ne şekilde teklif dönüşü yapılacağınızı belirtebilirsiniz.

Online teklif oluşturmak istemeyen müşterilerimiz hızlıca aramaya yaparak müşteri hizmetlerimizden sözlü olarak bilgi alabilir fiyat ve rezervasyon hususlarından gerekli işlemlerini yaptırabilirler.

Tıkla Ara