temizevim temizlik şirketleri temizlik ağı çeşitliliği

İstanbul’da temizlik şirketleri arasında kalitesini, yılların verdiği tecrübe ile birleştiren, ev temizliği, kurumsal temizlik ve inşaat sonrası temizlik hizmetlerini, yetkin yönetim kadrosu ve uzman personeli ile vermekte olan firmamızın, ilk prensibi; müşteri memnuniyetidir.

Temizevim.com, İstanbul’da temizlik şirketleri arasında 10 yılı aşan tecrübesini siz değerli müşterilerine sunmaktan kıvanç duymaktadır. Günümüzün gereksinimleri ve teknolojik gelişmelerle sürekli kendini geliştiren temizevim.com, kıymetli zamanlarınızı harcadığınız temizlik hizmeti arayışına cevap vermek üzere kurulmuştur. İstanbul’un bütün ilçelerinde faaliyet gösteren firmamız; müşteri isteklerine duyarlı, müşteri ilişkileri konusunda eğitim almış uzman personeli ile her zaman yanınızdadır.

 

temizevim temizlik şirketleri temizlik ağı çeşitliliği  hangi alanlarda hizmet vermektedir?

 

Ev temizliği denilince ilk akla gelen temizevim.com, İstanbul’un her yerine ulaşan hizmet ağıyla birçok müşteriye sayısız ev temizliği hizmeti vermiştir. İstanbul’un değişik birçok ilçesinde bulunan müşterilerimize en iyi hizmeti verirken amacımız; geleneksel temizlik hizmetinin getirdiği eksiklikleri bertaraf etmektir.

Ev temizliği hizmeti yanında verdiğimiz kurumsal temizlik ve inşaat sonrası temizlik hizmetlerini büyük bir özveri ile siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

 

Ev Temizliği Hizmeti

 

Temizevim.com, ev temizliği hizmetini, İstanbul’da temizlik şirketleri arasında ki en uygun fiyatlar ve online sipariş hizmeti ile siz değerli müşterilerine sunmaktadır. Konusunda eğitim almış personelimizi sizlere yönlendirerek, isteklerinize en uygun temizlik hizmetini vermek öncelikli görevimizdir.

Bütün çalışanlarımızla ilk önceliğimizin müşteri memnuniyeti olduğunu bildiğimiz bir bilinçle hareket etmekteyiz.

 

Ev temizliği hizmetimiz; eşyalı-eşyasız daire ve villa temizlik hizmetlerini kapsamaktadır. Cam temizliği, mutfak-banyo temizliği, zeminler, odalar, salon ve genel temizlik olmak üzere sizlerin isteklerine göre bir temizlik hizmeti uygulaması yaparız.

Eğer temizlik malzemesi isteğiniz olursa standart ücrete ek uygun bir fiyatlandırma ile doğaya ve çevreye saygılı temizlik ürünlerini sizlere sağlamaktayız.

 

Kurumsal Temizlik

 

İstanbul temizlik şirketleri içerisinde üst bir kategoride kendine yer bulmuş olan firmamız, kurumsal temizlik hizmeti verdiği üst düzey kurumsal firma referansları ile bu haklılığını kanıtlamaktadır. İşyerinizin hijyen ve temizliği, hem müşterileriniz hem de çalışanlarınızın sağlığı ve işyerinizin görünümü açısından olumlu veya olumsuz bir etkiye sebep olabilmektedir.

 

Temizevim.com, profesyonel temizlik malzeme ve ekipmanları ile bu hizmeti kapsamlı bir şekilde siz değerli müşterilerimize sunmaktadır. Sizlerin uygun gördüğü, işlerinizin aksamayacağını düşündüğünüz herhangi bir gün ve saatte sizlere bu hizmeti sağlamaktayız.

Konusunda uzman personelimiz ve farklı kirlilik şekillerine (Toz, bakteri vs.)  göre kullandığımız son teknoloji makine ve ekipmanlar ile kurumsal temizlik hizmeti vermekteyiz.

Plaza ve gökdelen gibi işyerlerinizin tüm temizliğini farklı konularda uzmanlaşmış ekibimiz sayesinde gerçekleştirebilmekteyiz. Bugüne kadar sürekli olarak gerçekleştirdiğimiz en yaygın kurumsal temizlik hizmeti dış cephe temizlik hizmetimizdir. Daha fazla bilgi almak için müşteri hizmetleri yetkilimiz sorularınızı cevaplamak için sizleri beklemektedir.

İnşaat Sonrası Temizlik

 

İnşaat sonrası temizlik hizmeti, konusunda uzman ve profesyonel temizlik ekipleri ile yapılması gereken bir temizlik hizmetidir.

Temizevim.com, bünyesinde bulunan bu konuda eğitimli personeli ile inşaat sonrası temizlik hizmetlerini gerçekleştirmektedir. İnşaat sonrası oluşabilecek; derz, alçı, çimento artıkları ve inşaatın kabasından oluşan toz temizleme işlemlerini kapsamaktadır. Yeni aldığınız ev veya işyeriniz için büyük bir özveri ve itina ile gerçekleştirilen inşaat sonrası temizlik hizmeti, kaliteli temizlik malzemeleri ve ekipmanları ile yapılmaktadır.

Temizevim.com, inşaat sonrası temizliğe ihtiyacı olan ev ve işyerleriniz için uzman kadrosuyla etkili temizlik çözümlerini sizler için kolaylaştırmaktadır.

 

Neden temizevim.com?

 

Temizevim.com, en yeni teknolojilere uyumlu internet altyapısı ile internete erişebilen bütün cihazlardan online sipariş hizmeti veren bir online temizlik hizmetidir. Haftanın 7 günü bütün sorularınıza cevap verebilecek müşteri hizmetleri birimimiz, vereceğiniz her siparişte sizlere yardımcı olabilmek için günün herhangi bir saati sizleri beklemektedir.

 

Temizevim.com, daha önce aklınızda bir sorun olan ve değerli zamanınızı harcamanıza sebep olan temizlik hizmeti aramalarınıza tek bir platformdan online olarak cevap verebilmektedir. Duyarlı web site içeriği ve kullanıcı dostu tasarımı ile ev rahatlığında temizlik hizmetini satın alabilir, opsiyonlarınızı seçebilir ve size uygun olan bir tarihte temizlik hizmetinizi gerçekleştirmek üzere kapınızı çalabiliriz.

temizevim temizlik şirketleri temizlik ağı çeşitliliği İşte bu kadar kolay! İstanbul’un bütün ilçelerine hizmet veren temizevim.com, müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibi ile siz değerli müşterilerimizin temizlik hizmeti ihtiyaçlarına cevap verebilmek için sizleri beklemektedir.

Tıkla Ara